Ramadani, Rakipi e Etemi në eventin në Zvicër
November 16, 2017
0 comments
Share

Ramadani, Rakipi e Etemi në eventin në Zvicër

Gjatë fundjavës në Zvicër do të zhvillohet turneu i radhës “Fight Night’ ku pjesmarjen e tyre e kanë konfirmuar tre kikboksier dhe një boksier nga Maqedonia. Hadis Ramadani, Elmaz Rakipi, Bajram Ramadani dhe Arsim Etemi do të kërkojnë fitoret e radhës.

Trajneri Samir Nuredini para nisjes ndihet shumë optmist se garyesit e tij do paraqiten kësaj radhe me sukses. Ndërkohë që ai shton se pas kësaj gare e prêt edhe evinimenti humanitar që do të zhvillohet në Ferizaj ku organizator është Mustaf Kicaj dhe promoter, Avdyl Salihu.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *