Pritje madhështore për kampionin europian, Besir Alili
June 24, 2019
0 comments
Share

Pritje madhështore për kampionin europian, Besir Alili

Komuna e Çairit dhe KM “Liria” organizojnë sot pritje madhështore të kampionit еvropian në mundje Besir Alili në оra 18:00 në Sheshin Skenderbeu

Të nderuar qytetarë,

Komuna e Çairit dhe Klubi i Mundjes “Liria” realizuan sot mbledhje koordinative për organizimin e pritjes madhështore të kampionit evropian në mundje për kadetë Besir Alili.

Ju ftojmë sot në ora 18:00 në Sheshin Skenderbeu që të mirëpresim me dinjitet dhe eufori festive atë që na e zbardhi fytyrën dhe me medaljen e artë në kampionatin evropian në Itali, të gjithëve na bëri të ndjehemi krenar.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *