Plas skandali pas meçit Krasniqi – Abraham
April 23, 2017
0 comments
Share

Plas skandali pas meçit Krasniqi – Abraham

Boksieri armen, Karo Murat e ka pësuar shumë keq pas meçit ndërmjet Robin Krasniqit dhe Arthur Abraham

Një skandal i madh ka shpërthyer pas meçit ndërmjet Robin Krasniqit dhe Arthur Abraham, ku boksieri tjetër armen, Karo Murat ka pësuar lëndime të rënda në fytyrë

Bild njofton se disa persona kanë sulmuar Karo Murat, të cilit ia kanë qarë buzën, vetëm pak minuta pas meçit të armenit tjetër Abraham.

Besohet se Abraham dhe Murat që vijnë nga Armenia nuk kanë marrëdhënie të mira, për shkak se vijnë nga dy provinca të ndryshme që janë në konflikt me njëra tjetrën.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *