Pesë serbë nuk mund ta ndalnin një veturë, shqiptari i vetëm e ndali!
July 22, 2017
0 comments
Share

Pesë serbë nuk mund ta ndalnin një veturë, shqiptari i vetëm e ndali!

Njeriu më i fortë në Kosovë, Bujar Muli, ka bërë një ilustrim përmes videos, duke treguar se si pesë serbë nuk mund e ndalni një veturë,  kurse ai vet e ndalon. Ai videon e ka montuar në shumë pjesë, se si serbët nuk kishin fuqi ta ndalnin një veturë, ndërsa Muli shihet në video para një kohe se si e ndalte veturën dhe ka paraqitur edhe disa pjesë nga stërvitjet e tija.

Muli premton rekorde tjera në ditët e muajit e ardhshëm. “Pesë serbë nuk mund ta ndalnin veturën, kurse unë vetë e ndali. Kam zemër shqiptari”, tha Muli.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *