Pervizaj kundër serbit nacionalist
June 9, 2017
0 comments
Share

Pervizaj kundër serbit nacionalist

Bokseri profesionist, Albon Pervizajt, më 17 qershor në Wetzlar të Gjermanisë do të ketë një duel mjaft interesant pasi kundërshtar do ketë serbin Dusan Krstin, i cili njihet si nacionalist i madh por edhe me karrierë mjaft të mirë.

Pervizaj thotë se për këtë duel po përgatitet maksimalisht pasi dëshiron ti tregoj serbit se nuk ka qka të kërkon në këtë përballje dhe se do ta mposht me nakaut.

Ju lutem shpërndaje këtë lajm që të përkrahim sportistët tanë kudo që janë – Stafi i “ArenaRing”

 

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *