Pervizaj e shkatërron serbin, Krstin
June 18, 2017
0 comments
Share

Pervizaj e shkatërron serbin, Krstin

Boksieri shqiptar, Albon Pervizaj, u tregua shume i zoti ne perballjen me kundershtarin nga Serbia, Dushan Krstin qe e mposhti me Nakaut edhe ate ne raundin e dyte. Kjo fitore, e Pervizaj i ja hap mundesine qe te luftoj per ndonje titull.

Pas takimit, Albani u shpreh shume i kenaqur me triumfin dhe i falinderoi te gjithe perkrahesit e tij duke i premtuar se nuk do te ndalet ketu.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *