Pas Berat Jakupit edhe karateistja Gresa Zhitia i futet politikës
September 29, 2017
0 comments
Share

Pas Berat Jakupit edhe karateistja Gresa Zhitia i futet politikës

Pas Berat Jakupit në Maqedoni edhe një karateiste e njohur por nga Kosova pritet ti futet politikës në vazhdim. Bëhet fjalë për Gresa Zhitia e cila po konkurron për kuvendin komunal të Podujevës.

“Kam nderin të ju njoftoj se Dega e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës më nderoi duke më propozuar si kandidate për Kuvendin Komunal të Podujevës në zgjedhjet që do mbahen më 22 tetor!Besoj se ju do të vlerësoni besnikërinë time për AAK-ën ,angazhimin dhe sinqeritetin tim të pandalshëm Kërkoj besimin tuaj që të jem zëri juaj në kuvend,ju premtoj dhe siguroj se nuk do i’u zhgënjej në asnjë moment”, premton Zhitia. (portali ArenaRing)

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *