Pas 20 viteve takohen boksierët e Lirisë
August 4, 2017
0 comments
Share

Pas 20 viteve takohen boksierët e Lirisë

Një foto interesante ku ish boksierët e KB Liria që dridhnin dikur ringjet e vendit por edhe ato botërore janë takuar pas 20 viteve në një kafene të Shkupit ku diskutonin për të kaluarën e tyre dhe planeve në të ardhmen. Këtu gjenden Faton Salihu, Skender Jahiu, Agron Bajrami, Aldin Muhaxheri, Cuma e Selajdin Aziri.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *