Para përballjes me Furyn, Wilder e quan veten ”vrasës”
November 6, 2018
0 comments
Share

Para përballjes me Furyn, Wilder e quan veten ”vrasës”

Deontay Wilder thotë se është transformuar në një ”vrasës” para përballjes me Tyson Furyn në Los Anxhelos.

Wilder dhe Fury përballen më 1 dhjetor, në rikthimin e këtij të fundit që prej se britaniku bëri një pushim për t’u ”trajtuar” nga depresioni.

”Ndihem për mrekulli. Mendja dhe trupi im ka ndryshuar”, tha amerikani.

 ”Nuk dua që askush të më pyes mua për Joshuan. Ai është vetëm një frikacak”.

”Nuk kam kontaktuar me të, e gjitha ka të bëjë me Furyn. Ndihem sikur një ‘vrasës’. Jam transformuar si i tillë”.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *