Para KE, Elmedin Sejfullahu përgatitje në Teteven
April 19, 2017
0 comments
Share

Para KE, Elmedin Sejfullahu përgatitje në Teteven

Repreztatuesi i Maqedonisë në mundje, Elmedin Sejfullahu përgatitjet e fundit para kampionatit evropian që në program është nga 2 deri më 7 Maj në Novi Sad, do ti zhvilloj në Teteven të Bullgarisë, kurse së bashku me të do jenë edhe mundësit tjerë Vladimir Egerov, Mugamedgaxhi Nurov, Boban Savev dhe mundësit për sparing Ramadan Mustafovski dhe Mihail Nikollov. Në Teteven do të jetë edhe kryetari i Federatës së mundjes së Maqedonisë, Betim Vrenezi dhe Dejan Bogdanov, si dhe drejtori sportive Strasho Gligorov. (A.R.)

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *