Ostovich pushton internetin pas debutimit në UFC
December 6, 2017
0 comments
Share

Ostovich pushton internetin pas debutimit në UFC

Teksa Rachael Ostovich sapo debutoi në UFC të premten, ajo ka tërhequr vëmendjen e fansave në rrjetet sociale.

Tifozët e arteve marciale e kanë shijuar eventin e fundit të The Ultimate Fighter për këtë sezon. Justin Garthje dhe Eddie Alvarez ishin trajnerët e femrave të peshës flutur.

Finalistet e sezonit pritet të ndesheshin për titullin inagural të peshës flutur.

Nicco Montano dhE Sijara Eubanks duhet të ndesheshin në finale por gjërat ndryshuan. Eubanks u tërhoq nga eventi për shkak të problemeve shëndetësore dhe Roxanne Modafferi zuri vendin e saj.

Ndërsa Rachael Ostovich debutoi të premten ndaj Karine Gevorgyan. Ajo mahinit tifozët me një “submission” në raundin e parë. tani ajo ka tërhequr vëmendjen në mediat sociale.

Në Instagram ajo ka ofruar dy foto që kanë çmendur internetin. Shihni fotot, dhe format e saj.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *