Operohet boksieri Florian Marku
January 28, 2020
0 comments
Share

Operohet boksieri Florian Marku

Boksieri shqiptar, Florian Marku përmes një postimi ka treguar që është operuar.

Ai ka thënë që dëshiron ta bëjë të ditur që për disa vite ka pasur dorën e djathtë të lënduar andaj edhe kishte boksuar më shumë me dorën e majtë.

Andaj për këtë arsye Marku ka treguar që e ka operuar dorën dhe tani e tutje do të jetë në gjendje të përdorë të dyja duart.

Kampioni shqiptar po ashtu u premtoi të gjithë fansave që do të kthehet më mirë dhe më i fortë se më parë.

“Faleminderit ZOTIT. Përshëndetje të gjithëve. Unë thjesht dua t’ju bëj të ditur të gjithëve se unë kam pasur një dëmtim në dorën time të djathtë prej shumë vite dhe siç keni parë nga luftimet e mia unë kam përdorur vetëm dorën time të majtë shumë sidomos në luftën time të fundit”.

 

“Sot bëra një operacion të vogël në dorën time për të korrigjuar problemin dhe tani e tutje do të jem në gjendje të përdorë të dyja duart. Unë u premtoj të gjithëve fansave të mi se do të kthehem më mirë dhe më i fortë se kurrë më parë, shumë shpejt”, ka shkruar ai në llogarinë e tij në Facebook

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *