Nuri Seferi shumë i gëzuar me lirimin e Ramushit
April 27, 2017
0 comments
Share

Nuri Seferi shumë i gëzuar me lirimin e Ramushit

Boksieri i njohur shqiptar, Nuri Seferi me rastin e lirimit të Ramush Haradinajt, ka bërë një postim në facebook.

“Nuk mund të ishte ndryshe, drejtësia Franceze më në fund e tha fjalën e duhur, pas një presekutimi të padrejtë dhe politik që ju bë Gjeneralit.

Kosova ka nevojë për Ramushin, Urime lirimin dhe suksese në sfidat Politike”, ka shkruar boksieri shqiptar, Nuri Seferi.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *