Nuri Seferi i kërkon revansh Ferat Arslanit
October 1, 2017
0 comments
Share

Nuri Seferi i kërkon revansh Ferat Arslanit

Boksieri i mirënjohur shqiptar, Nuri Seferi, ka kërkuar edhe njëher që Ferat Arslani të ndeshet me atë, dhe këtë madje e ka bërë duke i bërë ftesë direkte.

“I nderuar miku im Firat Arslan e pashe qe je duke e kerkuar nje ndeshje të tretë kunder Marco Huck, por nuk mendoj që është e drejt të boksosh kunder tij pa e berë edhe një revansh un dhe ti. Ti je i vetdijshem që e humbe atë ndeshje, ku thuaj se fitova të gjitha raundet por në fund mu be padrejtsi vetem se organizator ishe ti. Un e ndjej këtë padrejtsi dhe jam shum i sigurt se po e pranove ftesen time në ndeshjen e radhes nuk do të durosh më shum se 6 raunde. Kushtet, vendin dhe kohen zgjidhe ti, jam i gatshëm të pranoj gjithçka vetem edhe një here të shihemi në ring, që të përshëndetesh përgjithmonë nga boksi aktiv”, tha Nuri Seferi per ArenaRing.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *