Njihuni me sheikun e Kosovës, që ka shumë djem
January 3, 2019
0 comments
Share

Njihuni me sheikun e Kosovës, që ka shumë djem

E ka për zemër veshjen si sheik dhe vërtet i shkon për fytyre, sepse është edhe zeshkan! Është gjyqtari ndërkombëtar i boksit Latif Demolli, i cili në ndërrim viti bëri një senzacion!

I mblodhi katër djemtë e tij, apo siç thotë shpesh kam ‘kallaballëk’ djem dhe futet mes tyre, duke bërë një fotografi, për kujtim. Në fakt, Demolli nuk është sheik, por e ka për qejfi këtë veshje dhe duket shumë bukur.

Ndryshe është zëdhënës i Federatës së Boksit të Kosovës, ose siç njihet në opinion, me shtatë funksione.

Demolli është prej punëtorëve më të mëdhenj në federatë dhe shumë herë i jep shije edhe katit të parë në shtëpinë e sportit, saqë kur mungon ndonjë ditë, mërziten edhe këta të Komitetit Olimpik të Kosovës, pasi që mungon edhe atmosfera aty dhe duket sikur një heshtje varri atypari!

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *