Njeriu më i fortë në Kosovë kapet për shtyllë dhe bën mrekulli!
August 31, 2017
0 comments
Share

Njeriu më i fortë në Kosovë kapet për shtyllë dhe bën mrekulli!

Është më i vendosur se kurrë njeriu më i fortë në Kosovë, Bujar Muli. Ai synon të futet në librin e Ginisit dhe për këtë ka dhënë besën se do ta realizojë këtë ëndërr. Ai herën e fundit u kap për një shtyllë dhe  minikombi sa kishte fuqi i jepte gaz, por dot që ta luhat Mulin. Ky ishte edhe një rekord i Mulit.

“E kam thyer edhe një rekord, beso shumë i rrezikshëm, e ndala minikombin dhe një pasat. Këtu e kisha edhe një shok nga Gjermania i cili kishte ardhur të më përkrah. Është Sabit Kaçanolli. Shokët me kanë premtuar që kanë me ndihmuar për me u fut në librin e Ginisit“, tha Muli.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *