Njeriu i kthesave te medha ne mundjen e Maqedonise, vazhdon te bej çudira
April 4, 2018
0 comments
Share

Njeriu i kthesave te medha ne mundjen e Maqedonise, vazhdon te bej çudira

Betim Vrenezi, pas punes te jashtezakonshme ne klubin e mundjes Liria, tani vazhdon te bej çudira dhe mrekulli edhe ne krye te Federates te mundjes dhe ne mundjen e Maqedonise.

Njeriu i kthesave te medha, gjate ketyre diteve mundesoi nje kthese tjeter te madhe per sportin ne Maqedoni, ia doli te marr organizimin e Kampionatit Europian per kadet, per nje kohe te shkurte dhe rekorde, ndersa prezantoi njekohesisht edhe proektin per zhvillimin e mundjes ne Maqedoni ne nivel global, proekt te cilit do ti’a kane zili edhe sportet dhe federatat shume me te zhvilluara se ajo e mundjes.

Ne si klub i mundjes Liria, i deshirojme shendet, fat dhe suksese edhe te metutjeshme dhe premtojme se si ne dite te mira, ashtu edhe ne te veshtira, gjithmone do ti qendrojme pas.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *