Njeri më i fortë në Kosovë,  emocionon me një vepër për një vajzë!
June 22, 2017
0 comments
Share

Njeri më i fortë në Kosovë, emocionon me një vepër për një vajzë!

Njeriu më i fortë në Kosovë, Bujar Muli, i cili njihet që ndalë veturat me duart e tija pavarësisht se sa i jep gaz, po ashtu me shpinë çon lart edhe traktorët. Ai njihet edhe si bamirës i madh, kësaj radhe bëri një vepër madhore gjithsesi edhe që emocionon. Ai ndihmojë një vajzë me një shumë sado kudo simbolike, por shumë e fuqishme. “Falënderimi i takon Allahut që deri në këtë moment për Fitore Ibishin janë tubuar 700 euro nga unë Bujar Muli dhe nazi plus premtimet të tjera që kemi marr për të na dërguar ende.

Faleminderit Zotit që kemi një popullatë kaq humane të gjithë ju që kontribuuat e ende po kontribuoni Allahu ju dhashë gjitha të mirat…. Për Fitoren drejt Fitores”, tha Muli.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *