Një nga fotot emocionuese të Majlindës
April 25, 2017
0 comments
Share

Një nga fotot emocionuese të Majlindës

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, ka bërë një ilustrim jashtëzakonisht atraktiv ndërmjet vetes, kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi, e cila ditë më parë u stolis me titullin e kampionit të Evropës, si dhe Nora Gjakova, fituese e medaljes së Bronztë në evropian.

Një ilustrim emocionues, por edhe një krenari për të gjithë kombin shqiptar që ka këtë pasuri.

Majlinda me shoqet e saja tani do të përgatitet për Kampionatin Botëror që mbahet në fund të muajit gusht.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *