Nishevci lufton për medaljen e bronztë Evropiane
May 5, 2017
0 comments
Share

Nishevci lufton për medaljen e bronztë Evropiane

 Karateisti kosovar, Herolind Nishevci (+84 kg) është kualifikuar në zonën e medaljeve në Kampionatin Evropian. Ai do të luftojë për medalje të bronztë dhe shpreson se do të arrijë qëllimin, që do të ishte një arritje e jashtëzakonshme për shtetin e Kosovës.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *