Nga sot starton Portali i parë dhe i vetëm për Sporte Luftarake
April 4, 2017
0 comments
Share

Nga sot starton Portali i parë dhe i vetëm për Sporte Luftarake

Nga sot lexuesit do të kenë mundësi të pasurohen me një faqe të re mediatike. Bëhet fjalë për Portalin e parë dhe të vetmen në gjuhen shqipe që do të pasqyroj vetëm sportet luftarake .

Qëllimi i “Arena Ring” është afirmimi sa më i madh i sportistëve shqiptar ato luftarak duke filluar nga ata amator e deri tek profesional.

Poashtu në faqen tonë do të zhvillojmë intervista, rezultate si dhe do kemi debate apo reagime nga pakënaqësitë e sportistëve, por nuk do të mungojnë edhe foto e video prezantimet nga ngjarjet e rëndësishme botërore, por pse jo edhe nga arena vendore.

Me një fjalë faqja jonë “Arena Ring” do jetë e hapur për secilin sportist i cili dëshmon për rezultate zyrtare. Stafi ynë do të jetë i shtrirë në tre shtet si Maqedoni, Kosovë dhe Shqipëri, ndërkohë që nuk do të mungojnë edhe korrespodentët tanë nga Diaspora.

Presim besimin e lexuesve, kurse ne nuk do ju zhgënjemë … !

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *