Në një klub Zizi e Peci, e jashtëzakonshme apo jo!
March 7, 2018
0 comments
Share

Në një klub Zizi e Peci, e jashtëzakonshme apo jo!

Ish boksieri i mirënjohur, Xhevdet Peci, i takon plejadës së artë të klubit të boksit Prishtina, ku merret vesh nga burimet jozyrtare, se i bashkohet klubit që fitoi shumë më të. Merret vesh se ai është kyqur në klubin e boksit Prishtina, ku është kryetar Aziz Salihu. A po i kthehen emrat mëdhenj Prishtinës? Merret vesh se Peci do të zgjidh çfarë do pozite, por qëllimi i tij është më shumë ta rrisë nivelin dhe të bëjnë një klub edhe më të organizuar se sa që interesojnë pozitat. Gjithçka mbetet të zyrtarizohet në ditët në vijim. Në një klub Zizi e Peci, e jashtëzakonshme apo jo!

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *