Ndue Lleshi kërkon mbështetje në Birmingem
May 29, 2018
0 comments
Share

Ndue Lleshi kërkon mbështetje në Birmingem

Luftëtari i ringjeve amatore, Ndue LLeshi, nuk ka të ndalur, ai pas triumfit para dyjave ndaj Ashley Turnor, menjëherë për muajin korrik ka rezervuar duelin e tij të ardhshëm në MMA, më saktësisht më 7 korrik në Birmingem të Anglisë. Edhe për këtë ballafaqim, Lleshi kërkon mbështetje nga publiku shqiptar ashtu siq ishtë në duelet tjera.

“Në muajin korrik unë sërish do të dal në ring, andaj kërkoj edhe mbështeje. Besoj se edhe në këtë duel do të arrijë sukses dhe në fund do të gëzohemi së bashku”, tha Ndue Lleshi për “ArenaRing”. Cekim se Lleshi me prejardhje është nga Mirdita por jeton dhe ushtron momentalisht në Angli.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *