Ndue Lleshi do të ndeshet për titull Evrope
June 21, 2018
0 comments
Share

Ndue Lleshi do të ndeshet për titull Evrope

Ndue LLeshi tani më ka kuptuar për kundërshtarin e tij që do ndeshet më 7 korrik në Birmingem për titull Evrope.

Sfidues i këtij luftuari shqiptar që nuk di për humbje do jetë Badz Khan, një luftëtar që ka përvojë por që ka shënuar në karrierë edhe disa humbje. Ky ballafaqim për Ndue Lleshin është shumë i rëndësishëm sepse do jetë i pari që do luftoj për titull, andaj ai po kërkon edhe mbështetje maksimale nga shqiptarët që jetojnë në Angli dhe në fund ti gëzohen këtij triumfi duke kënduar kënga shqiptare, transmeton agjencinë për sporte luftarake “ArenaRing”.

 

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *