Naser Shala do ti ndihmoj Irlandës kundër Italisë
June 7, 2017
0 comments
Share

Naser Shala do ti ndihmoj Irlandës kundër Italisë

Boksieri me prejardhje nga Kosova, Naser Shala, më 10 qershor do të boksoj në Pisa të Italisë në ndeshjen në mes tre shteteve Italisë, Holandës dhe Irlandës. “Këtë të shtune do të udhëtoj drejt Italisë në ndihmë të përfaqësueses së Irlandës, por unë do të paraqitem për shtetin Holandës  ku aktualisht jetoj dhe boksoi.  Do të boksoj në 64 kg dhe pres fitore pasi jam shumë mirë i përgatitur. Me një triumf eventual dua ti shpërblej dy shtetet”, thotë Shala për ArenaRing. Ndryshe, Italia do të takohet me Irlandën.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *