Naim Muja falënderon Vlora Dumoshin për mbështetjet
November 17, 2020
0 comments
Share

Naim Muja falënderon Vlora Dumoshin për mbështetjet

 

Sot  në MKRS Kryeministri Avdullah Hoti  mori pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të kontratave mes MKRS-së dhe 38 Federatave Sportive të Kosovës, për ndarjen e mjeteve financiare nga fondi për mbështetjen e sportit në kohë të pandemisë të Qeverisë së Republikës së Kosovës.

Në emër të Federatës se mundjes se Kosovës, kryetari  Naim Muja  e falënderoj ministren Vlora Dumoshi  për përkrahjen dhe për punën e intensive që ka bërë këto kohë për sportin ne Republikë të Kosovës.

 

 

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *