Muharem Hasani përgatitet me Shkodran Veselin
March 16, 2018
0 comments
Share

Muharem Hasani përgatitet me Shkodran Veselin

Shkodran Veseli ka disa ditë që po i bën sparing Muharem Hasanit me të vetmin qëllim që ky i fundit të paraqitet sa më mirë në përballjen që e pret javën e ardhshme. Sipas Hasanit, ai po ndihet maksimalisht i përgatitur mirë dhe për këtë falënderon edhe shokët që po i ndihmojnë në këtë rast Veselit.

Ndryshe, Muharem Hasani është njëri prej kikboksierëvë më të mirë shqiptar, i cili me prejardhje është nga Kosova. Së shpejti agjencia e sporteve luftarake “ArenaRing” do të zhvilloj edhe një intervistë ekskluzive me këtë kolos të sportit.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *