Muhamet Deskaj mposhti edhe kroatin e fortë, Stipe Brcic
May 7, 2018
0 comments
Share

Muhamet Deskaj mposhti edhe kroatin e fortë, Stipe Brcic

Kikboksieri i njohur shqiptar, Muhamet Deskaj, ka shënuar edhe një sukses në karrierën e tij, kurse ai kësaj radhe është treguar i zoti edhe në kampionatin e Kroacisë në Low Kick ku ka mposhtur një kundërshtar shumë të fortë, Stipe Brcic.

Cekim se Deskaj është tani më kampion në K1 të Kroacisë dhe ai do të përfaqësoj këtë vend në kampionatin evropian.

 

 

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *