Muhamet Deskaj gjatë fundjavës duel me Semir Deliç
May 10, 2018
0 comments
Share

Muhamet Deskaj gjatë fundjavës duel me Semir Deliç

Muhamet Deskaj nuk ka pushim, pas paraqitjes në kampionatin e Kroacisë në Loë Kick, ai këtë fundjavë do të udhëtoj drejt Karlovacit ku do të ndeshet më një kundërshtar të fortë si është Semir Deliç i cili vjen nga Bosnja.

“Nuk ka pushim për mua, sepse mora një ftesë nga organizatori i kësaj ngjarje dhe pranova të kem një ndeshje profi në 67kg. kundërshtarin e njoh pak është I fuqishëm por mendoj se unë do të dal në fund fitues”, tha Deskaj për agjencinë e sporteve luftarake “ArenaRing”.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *