Mitat Isteri gati për serbin, Dragishic
July 15, 2019
0 comments
Share

Mitat Isteri gati për serbin, Dragishic

Më 27 korrik në Kërçovë do të zhvillohet një spektakël i sporteve luftarake е dyta me radhë “Super Pro Fight Night – Uskana2”. Në këtë aktivitet sportiv do të paraqitet edhe një luftar shkatërues shqiptar i cili me prejardhje  nga Shqipëria por që jeton në Itali. Bëhet fjalë për Mitat Isterin i cili kësaj radhe do të mat forcat ndaj serbit të papërshtatshëm, Sladjan Dragishic.

“Jam duke u përgatit maksimalisht dhe jam i qet para kësaj përballje. Kundërshtarin e njoh shumë pak duke shikuar disa video. Nuk dua të parashikoj se si do të rrjedh ndeshja mirëpo në fund do të flas ringu ku shpresoj të fitoj”, tha Isteri duke premtuar se do ti dhuroi publikut një spektakël.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *