Mergim Asani anulon ndeshjen, sepse kundërshtari i tij lëndohet
October 21, 2017
0 comments
Share

Mergim Asani anulon ndeshjen, sepse kundërshtari i tij lëndohet

Boksieri shkupjan, Mergim Asani duheshe që sot të ndeshet me boshnjakun Mirsad Hisiq, por ky i fundit ka pësuar një lëndim serioz ku edhe është dashur të anuloj ndeshjen. Këtë lajm e konfirmoi edhe vet Asani.

“Mora një lajm shumë të rëndë për mua, sepse kam qen i përgatitur maksimalisht për këtë duel dhe i njëjti tani nuk do të mbahet për shkak se kundërshtari im ka pësuar një lëndim. Ndihem keq, por vazhdojmë më ndeshjen e radhës. Falënderoi të gjithë sponzorët që më përkrahin, familjen timë si dhe sponsorin tim media ArenaRing”, tha Asani.

 

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *