Menaxheri jap lajmin e rëndësishëm për revanshin mes Joshua dhe Ruiz
July 8, 2019
0 comments
Share

Menaxheri jap lajmin e rëndësishëm për revanshin mes Joshua dhe Ruiz

Eddie Hearn, Menaxheri i Anthony Joshua, ka konfirmuar se këtë jave do të zyrtarizohet data dhe vendi se ku do të zhvillohet revanshi mes britanikut dhe meksikanit Andy Ruiz JR.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *