Më mungon ende një gjerdan, do ta marr në 2020-ën
September 26, 2019
0 comments
Share

Më mungon ende një gjerdan, do ta marr në 2020-ën

Boksieri meksikan, Andy Ruiz Jr, ka bërë me dije se pasi të mposhtë srëish britanikun, Joshua, ka shënjëstruar dy ikona të tjera të këtij Divisioni, Deontay Wilder dhe Tyson Fury. Revanshi mes Joshua dhe Ruiz do të zhvillohet më 7 dhjetor në Abu Dhabi. Ndërkohë që Fury dhe Ëilder kanë deklaruar se revanshin e tyre do ta zhvillojnë më 22 shkurt 2020.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *