Më 1 korrik në Munich mbrëmje luftarake
June 27, 2017
0 comments
Share

Më 1 korrik në Munich mbrëmje luftarake

Në Munich të Gjermanisë më 1 korrik do të zhvillohet një mbrëmje luftarake, ku do të paraqiten disa luftar shqiptar. Ndër ta do jetë Ferit Keta i cili u shpreh i gatshëm për sfidën e radhës dhe lufton për titullin të Evropës në kickbox (ISKA).

Gjithashtu në këtë mbrëmje do të ndeshen dhe disa sportistë të njohur shqiptar si Valon Morina, Isak Skraps Hajzeri, Mikel Alliu, Fabjan Gjonaj e  tjerë.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *