McGregor zbulon datën e kthimit në tetëkëndësh
September 17, 2019
0 comments
Share

McGregor zbulon datën e kthimit në tetëkëndësh

Përmes një cicërime në Twitter, Conor McGregor e ka zbuluar datën se kur do të kthehet në tetëkëndësh.

Ish-kampioni i peshave të lehta në UFC nuk e ka futur këmbën në tetëkëndësh që nga humbja e tij nga Khabib Nurmagomedov tetorin e kaluar, dhe ai njoftoi pensionimin e tij nga artet marciale të përziera në muajin mars.

Por rikthimi i tij u përfol shumë javët e fundit që nga një intervistë me ESPN në gusht në të cilën ai tha se ai “do të kërkonte” një luftë për “fundin e vitit”, përcjell lajmi.net.

Tani, megjithatë, duket se 31-vjeçari po përgatit rikthimin afër shtëpisë së tij. “Dublin, 14 dhjetor”, shkroi ai në Twitter.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *