McGregor thumbon Khabibin
November 11, 2019
0 comments
Share

McGregor thumbon Khabibin

Conor McGregor ka thumbuar Khabib Nurmagomedovin pasi kushëriri i tij pësoi humbej në debutimin e tij në UFC.

Abubakar Nurmagomedov debutoi në peshat e mesme në sportin e arteve marciale në fundjavën e kaluar, por nuk shkoi ashtu siç ishte planifikuar.

Rusi pësoi humbje nga David Zwada në vendlindjen e tij, derisa mbante kokën e tij dhe Khabib i qëndronte pranë.

Por, McGregor e ka shfrytëzuar këtë gjë, duke u tallur me kushëririn e kampionit në fuqi të UFC-së.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *