McGregor i dëshpëruar, flet pas humbjes nga Mayweather
August 27, 2017
0 comments
Share

McGregor i dëshpëruar, flet pas humbjes nga Mayweather

Floyd Mayweather mposhti Conor McGregorin me anë të nokautit teknik.

Dueli u ndërpre në raundin e dhjetë, kur amerikani goditi radhazi disa herë irlandezin, dhe ky i fundit nuk mund të përgjigjej.

“Fillova mirë, isha duke dominuar. Unë mund t’i përkulem vetëm një kampioni të tillë. Faleminderit Floyd. Unë kam qenë vërtetë i lodhur në fund, shumë i lodhur”, tha irlandezi pas duelit.

“Nuk isha edhe larg fitores, por kam qenë i lodhur. Ai ka më shumë përvojë se unë. Kjo nuk është humbja ime e parë dhe e fundit, unë do të kthehem”, përfundoi McGregor.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *