Mazrekaj djalit të Arkanit: Do të shkatërrojë ma zi se…
July 17, 2019
0 comments
Share

Mazrekaj djalit të Arkanit: Do të shkatërrojë ma zi se…

Boksieri i Republikës së Kosovës, Petrit Mazrekaj, i kundërpërgjigjet ashpër djalit të Arkanit, Velko Razhnjatoviq, pasi ky i fundit në një emision televiziv serb, kishte thënë: “Do të shkoj nëse mundem ta vras ne ring”.

Mazrekaj ka një përgjigje të fuqishme për boksierin Velko, duke ia kujtuar se kush i ka përzënë pushtuesit serb nga Kosova.

 “Epilogu i kriminelëve që vrasin, tashmë është i qartë.

Arkani dhe paramilitarët e tij janë përzënë nga Kosova si humbës të fëlliqur, duke ia pamundësuar me bë krime të tjera.

Ndërsa djalit të tij, do t’ia pamundësojë që me dalë në ring përsëri. Do ta shkatërrojë boksa, më zi se sa tomahowkat e NATO-së. Shqipet fluturojnë lartë!”, shkruan Mazrekaj.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *