Mayweather tregon sa do të fitojë nga ndeshja me Khabib
October 19, 2018
0 comments
Share

Mayweather tregon sa do të fitojë nga ndeshja me Khabib

Floyd Mayweather ka treguar se do të fitojë më tepër nga ndeshja me Nurmagomedov sesa kur “ndalojë” Conor McGregor.

Ai u thirr nga rusi pas fitores së tij të bujshme me McGregor dhe u pranua sfida.

Në një intervistë për TMZ-në Mayweather ka thënë: “Oh, do ndeshemi. Ai më thirri, kështu që do duhet të vijë në botën time.”

“Unë jam shefi vetes sime. Kështu që nuk mund të them çfarë do të ndodh me Khabib në fund. Por në fund ne mund t’a bëjmë të mundur. Kur të përballem me Khabib do të paguhem më shumë sesa në ndeshjen me McGregor, ndoshta më shumë se 100 milionë dollarë të garantuara. Mund të them që do të jenë mes 110-200 milionë dollarë.”

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *