Mayweather qëllohet me armë në makinë, truproja plagoset në këmbë
April 10, 2018
0 comments
Share

Mayweather qëllohet me armë në makinë, truproja plagoset në këmbë

Një nga truprojat e ish-boksierit Floyd Mayweather është plagosur kur një njeri i armatosur ka qëlluar me armë në adresë të makinës ku ndodhej ish-kampioni i pamposhtur i botës. Incidenti ka ndodhur në Atlanta, lajm që është konfirmuar edhe nga policia e këtij shteti. Në ato momente Mayweather nuk ishte në makinën e tij dhe nuk ka pësuar asnjë dëmtim, por truproja e tij Gregory LaRosa është plagosur në këmbë dhe është dërguar në spital për mjekim dhe pas 3 orësh është larguar.

Mayweather dhe stafi i tij kanë qenë duke u larguar me 3 makina sportive nga një lokal nate kur ka ndodhur incidenti, në orën 02:00 të mëngjesit të sotëm. Sipas policisë, një makinë tjetër është përplasur me një nga makinat e stafit të Mayweather, duke qëlluar më pas me automatik dhe plagosur në këmbë truprojën e boksierit. Policia beson se personi që ka qëlluar është një njeri u afërm me një nga personat e stafit të boksierit. Mayweather ndodhet prej disa ditësh në Atlanta për të promovuar një event boksi në Las Vegas.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *