Mayweather apo McGregor, Anthony Joshua e ka ndarë mendjen kë ta përkrahë (Foto)
July 21, 2017
0 comments
Share

Mayweather apo McGregor, Anthony Joshua e ka ndarë mendjen kë ta përkrahë (Foto)

Nivelit të tij i afrohet vetëm Floyd Mayweather, i cili do të përballet më 26 gusht ndaj Conor McGregor.

Një super përballje kjo që do të zhvillohet në Las Vegas dhe ka marrë vëmendjen e të gjithë adhuruesve të boksit.

Joshua ka qëndruar së fundmi në qendrën e boksit të Mayeather, ku ka zhvilluar një seancë stërvitore e ku i pranishëm ka qenë edhe vet boksieri amerikan.

Në Instagram, Joshua ka shprehur hapur përkrahjen e tij për Mayeather, duke besuar në një fitore të tij.

Personalisht Joshua pritet të zhvillojë përballjen e ardhshme në nëntor.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *