Matjet zyrtare të ICF në një objekt super luksoz “Princesha Palace”
November 28, 2017
0 comments
Share

Matjet zyrtare të ICF në një objekt super luksoz “Princesha Palace”

Organizatorët e evenimentit të madh humanitaro sportiv që do të zhvillohet në Ferizaj më 29.12.2017 kanë njoftuar se matjet zyrtare për këtë aktivitet të ICF-it do të zhvillohen në një objekt super luksoz “Princesha Palace” ku pronari, Avdi Ramushi, ka shpreh dëshirë të kontribuoj duke i pritur me zemërgjerësi të gjithë sportistët në një vend.

Kështu më 28.12.2017 matjet zyrtare do të fillojnë në ora 16:00 me kikboksirët dhe MMA, kurse një ditë pas matjet e tyre duke filluar në ora 11:00 do i kenë boksierët.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *