Masvidal zbulon se dëshiron të përballet me McGregorin, premton spektakël
January 9, 2020
0 comments
Share

Masvidal zbulon se dëshiron të përballet me McGregorin, premton spektakël

Jorge Masvidal ka zbuluar se ai është i gatshëm të përballet me Conor McGregorin që më 18 janar do të takohet me Donald Cerronen.

Masvidal dëshiron të përballet me irlandezin që do të zhvillojë meçin e parë në këtë muaj, që nga humbja e tetorit të vitit 2018 nga Khabib Nurmagomedov.

“Po, do të dëshiroja që ajo përballja të ndodhte”, ka thënë ai.

“Është një meç me shumë para. Është një njeri që ishte dy herë kampion në kategorinë e tij. Ai ka disa rekorde impresionuese dhe ai po vjen të luftojë, në këtë aspekt, do ta pranoja luftën me të”.

“Përballja jonë do të kishte shikueshmëri të madhe, të gjitha biletat do të shiteshin, do të ishte luftë e dhunshme”.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *