Marku duket i frikshëm para meçit me serbin Dragisic
May 11, 2018
0 comments
Share

Marku duket i frikshëm para meçit me serbin Dragisic

Qershori do të sjellë shumë meçe luftarake, ku shqiptarët do të paraqiten në lufta për tituj të ndryshëm, qofshin në boks, kikboks apo MMA.

 

Njëri nga ta është Florian Marku, i cili më 6 Qershor do të hyjë në ring me serbin Sladan Dragisic.

Ai që shumë muaj është duke u stërvitur intensivisht dhe duke e mbajtur trupin në formën të shkëlqyer, për të qenë 100% i gatshëm për meçin që do të zhvillohet në sallën “Asllan Rusi”, në Tiranë.

Floriani është aktiv në rrjetet sociale, dhe kështu ka postuar një foto nga stërvitjet e tij, ku duket në formë të shkëlqyer para ndeshjes me serbin.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *