Margaritari i Artë sivjet mbahet në Shtip
April 11, 2017
0 comments
Share

Margaritari i Artë sivjet mbahet në Shtip

Turneu prestigjioz në mundje “Margaritari i Maqedonisë”, sivjet është vendosur që të zhvillohet më 9-11 qershor edhe atë në qytetin e Shtipit.

Në këtë aktivitet pritet të marin pjesë mbi 10 shtete, ndër to edhe Kosova dhe Shqipëria. Ndërkohë që në reprezentacionin e Maqedonisë do të garojnë edhe disa mundës shqiptar.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *