Maqedonia me tre xhudist në Festivalin Olimpik
July 24, 2017
0 comments
Share

Maqedonia me tre xhudist në Festivalin Olimpik

Edhe Maqedonia do të marrë pjesë në Festivalit Olimpik Evropian për të rinj (EYOF), “Gyor 2017” që do të zhvillohet nga 23 deri në 29 korrik 2017. Në këtë eveniment do të paraqiten edhe xhudistët ku seleksionuesi Goran Mickovski kësaj radhe do paraqitet me këta garues: Arbresha Rexhepi (48kg, Hamza Jashari (66 kg) dhe Edi Sherifovski (-73 kg).

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *