Maqedonia me 5 mundës në ”Dan Kolov”
April 4, 2017
0 comments
Share

Maqedonia me 5 mundës në ”Dan Kolov”

Këtë fundjavë në Ruse të Bullgarisë do të zhvillohet turneu i 55-të me radhë në mundje “Dan Kollov”.

Seleksionuesi I Maqedonisë Lulzim Vrenezi në këtë aktivitet mjaft të fuqishëm do të paraqitet me pesë mundës: Boban Savev, Rijad Rexhepi, Elmedin Sejfullahu, Ramadan Musafovski dhe Vladimir Egorov. Ndryshe, pritet që në këto gara të marrin pjesë mbi 450 garues nga 41 shtete. (A.R.)

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *