Manol Marashi e shkatërroi serbin
June 10, 2018
0 comments
Share

Manol Marashi e shkatërroi serbin

Paraqitje te mire ne Evenimentin ICF ne Winterthur ka pasur edhe Manol Marashi i cili u ndesh me një serb shumë të papërshtatshëm për luftim. Marashi që nga minuta e parë dëshironte që të nokautonte kundërshtarin dhe këtë e arriti në raudin e dytë kur edhe serbi kishte fuqi më të vazhdoj pas një goditje në stomak të boksierit shqiptar. Pas ndeshjes Manoli u shpreh shumë i gëzuar më këtë triumf dhe i falënderoi të gjithë që e mbështetën.

“Kundërshtari im ishte kualitet por edhe me i gjatë se unë, pastaj strategjia ime ishte vendimtare dhe me merite fitova ndeshjen. Falindrroi zotin qe përfundoi me triumf”.

Ndryshe, ArenaRing në ditën në vazhdim do të zhvilloj edhe një intervistë ekskluzive me këtë djalosh i cili ka një karrierë interesante në disa sporte luftarake.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *