Ma i forti i Kosovës trupëroja e Albin Kurtit ?!
January 11, 2019
0 comments
Share

Ma i forti i Kosovës trupëroja e Albin Kurtit ?!

Nuk merret fortë me politikë, kryesisht trurin e ka të ngarkuar vetëm në aspektin sportiv dhe si të arrijë suksese të tjera, të thyejë rekorde në ngritjen e peshave apo ndaljes së veturës me dy duart pavarësisht se sa i jep gaz!

I forti i Kosovës, Bujar Muli, tha se nuk e ka problem të ishte edhe truproje e liderit të Vendvendosjes, Albin Kurti. A do të pranonte të ishte truproje e Albin Kurtit i forti i Kosovës?

Bujar Muli dhe Albin Kurti

“Politika pak me intereson, por nëse Albini më ofron të jem truproje e tij, me kënaqësi! Jo vetëm e Albinit, por e secilit lider që kemi në vendin tonë, sepse konsideroj se jam në shërbimin të shtetit tim”, tha Muli për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *