Lulzim Bajrami i gëzuar nga triumfi në Leverkuzen
September 27, 2017
0 comments
Share

Lulzim Bajrami i gëzuar nga triumfi në Leverkuzen

Gjatë fundjavës, tetovari Lulzim Bajrami u paraqit në një eveniment interesant në Leverkuzen të Gjermanisë, kurse boksieri shqiptar ka qen edhe mysafir i ndeshjes, duke u ndesh kështu me kurtin Yakup ku edhe arriti fitore.

“Kundërshtari im ka qen me një eksperienc të madhe dhe ishte shume i papërshtatshëm, por unë me një luft të fortë arrita në fund edhe ta mposht. Jam i kënaqur me këtë triumf dhe besoj se kështu do të vazhdoj edhe në të ardhmen”, deklaroi Bajrami.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *